Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Harrojeni’, Meta përcjell mesazhin: Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë dhe arrogantë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4aa4cc7b7e193876569ca766e6a7e6cf

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë një mesazh, ndërkohë që po afrohemi drejt zgjedhjeve të 25 prillit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta shkruan se Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë. Sipas tij, më 25 prill, Shqipëria do të jetë në dorë të shqiptarëve.

“Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë. HARROJENI! Më 25 prill 2021, Shqipëria në dorë të shqiptarëve!”, shkruan Meta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img