Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Harrojeni Ilda Bejlerin, moderatorja e re e sportit po ‘çmend’ rrjetin

spot_img

Lajme të ngjashëm

a7e2ccf5541f172bf8f758e25f8fec71

Bukuroshja Joana Grabolli është moderatorja më e re në fushën e sportit.

Joana me sensualitetin e saj do t’ju bëjë ta harroni edhe moderatoren seksi Ilda Bejlerin.

Moderatorja më e re njihet si tifozja më seksi dhe më e zjarrtë e Skënderbeut.

Joana do të jetë pjesë e televizionit AbcNews me emisionin sportiv ‘Pressing’ së bashku me gazetarin e njohur të sportit Gerti Çarçanin.

Bukuroshja ka tërhequr jo pak vëmendje me format e saj bombastike, ndërsa në vitin 2017 ajo është shpallur ‘Miss World Albania’.

hyk.jpg

yuk.jpg

gjl;.jpg

ghk.jpg

h.jpg

Më shumë

spot_img