Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Harrojeni Andin, Jasmin Kadriu në një lidhje me djalin e ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë?

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Atëhere kur historia dhe debatet mes dy ish-konkurrentëve të “Përputhen”, Jasminës dhe Andit u rindezën, disa dyshime janë shfaqur në skenë mbi një raport mes saj dhe Erik Fullanit.

Nga një hulumtim që kemi bërë në rrjet së fundmi kemi vënë re disa detaje të cilat dashur pa dashur na çojnë në një përfundim, që mes Jasmina Kadriu dhe Erik Fullanit ka diçka, a është thjesht një miqësi e ngushtë apo diçka më shumë këtë nuk e dimë.

1. Të dy veshin të njëta rroba, të veçanta të cilat nuk ja kemi parë askujt tjetër.

BeFunky collage 93

2. Jasmin dhe Eriku ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

Screenshot 17 20

3. Jasmina ka pozuar në foton e saj të fundit në Instagram para një makine tip “Audi” e cila korrespondon me makinën e famshme të djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit.

BeFunky collage 96

4. Disa muaj më parë, kur Jasmin ishte në qendër të vëmendjes, u shfaq në Instagramin e Erik Fullanit në një video LIVE ku i dërgoi një puthje publikisht, por më pas e trajtoi të gjithën këtë si një shaka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img