Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Harroja që s’do t’ju kisha gjithmonë”, Rozana Radi prek me fjalët për prindërit e ndjerë dhe ka një mesazh për të gjithë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c94ced426c4907a29f0da7c1d3332226

Këngëtarja e njohur Rozana Radi fatkeqësisht ka humbur të dy prindërit e saj, kohë më parë dhe mungesën e tyre e ndjen çdo ditë.

Këngëtarja i kujton shpesh prindërit me anë të postimeve dhe fotove në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo publikoi në llogarinë e saj në Instagram një foto të prindërve bardh e zi, në të cilën shihen krah njëri-tjetrit.

Teksa ka postuar foton ajo ka dhënë edhe një mesazh për ata të cilët e kanë fatin dhe i kanë ende prindërit gjallë.

“Kur ju ishit aty shpesh here une isha e zene duke u rritur, saqë harroja qe s’do t’ju kisha gjithmone! Vleren tuaj e kuptova kur shikoja vendin tuaj bosh!

E kam me ty qe po me lexon tani :

“Nëse një ditë koha e shpenzuar me prindërit e tu të duket sikur të kërkon shumë stërmundim, kujto se një ditë gjithçka që do të mbeten, do të jenë thjesht fotografite!

Ajo cfar sot jam dhe shpresoj te jem neser, ia kam borxh babait dhe nenes time,” shkruan ajo në postimin e saj.

Screenshot_1.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img