Harroi tenxheren mbi sobë dhe e zuri gjumi, banesa në flakë, shpëton mrekullisht 69-vjeçari në Pogradec (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:04 13-07-2020 Harroi tenxheren mbi sobë dhe e zuri gjumi, banesa në flakë, shpëton mrekullisht 69-vjeçari në Pogradec (FOTO)

Një banesë është përfshirë nga flakët në Pogradec.

Bëhet me dije se 69-vjeçari, Sotir Pisquri ka qenë duke gatuar, por në një moment e ka zënë gjumi dhe tenxherja ka marrë zjarr.

Kanë qenë komshinjtë ata që kanë kanë njoftuar zjarrfikësen, pasi kanë parë tymin që dilte nga banesa e 69-vjeçarit. Menjëherë ka ndërhyer zjarrëfikësja dhe i ka shpëtuar jetën 69-vjeçarit, i cili është gjetur në gjendje të fikti.

Sakaq, moshuari është dërguar menjëherë më spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01145601272583
array(1) { ["section"]=> string(113) "harroi-tenxheren-mbi-sobe-dhe-e-zuri-gjumi-banesa-ne-flake-shpeton-mrekullisht-69-vjecari-ne-pogradec-foto-213716" }