Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

“Harbut, prepotent, arrogant …”, deputeti i PS shpërthen ndaj ministrit të ri të Ramës dhe i bën një kërkesë publike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img

spot_img