Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Haradinaj prin grupin dhe sfidon motin e acartë, mes borës së dendur ngjit majën e Bistrës në Kosovë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

478857c1dff680fbd25359136f717dbc

Moti në Kosovë këtë fundjavë nuk ka qenë shumë i mirë, por kjo nuk është aspak problem për ish-kryeministrin Ramush Haradinaj.

Ai vazhdon të ndjekë posionin e tij për natyrën dhe ushtrimet fizike. Këtë të shtunë, Haradinaj i shoqëruar dhe nga disa persona të tjerë është ngjitur në majën e Bistrës.

Gjatë një ndalese, kur sapo kishte bërë gjysmën e rrugës, Haradinaj me atë të një videoje në Facebook tregon se kishin bërë 2 orë ecje në borë dhe kishin edhe 2 të tjera për tu ngjitur në majë.

“Jemi duke u ngjit majën e Bisrës, kemi filluar nga Prevalla dhe deri tani kemi bërë dy orë ngjitje, do të vazhdojmë tutje edhe për dy orë të tjera.Moti nuk është i mirë, por jemi duke u kënaq”, ka thënë Haradinaj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img