Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Haradinaj poston foton e veçantë me nënën dhe uron 8 Marsin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

14308b52377d76acb5579f7882c7fbdd

Kreu i AAK-së në Kosovë, Ramush Haradinaj ka bërë një postim të veçantë për të uruar të gjitha gratë, nënat dhe vajzat për 8 mars (Festa Ndërkombëtare e Gruas).

Ai ka postuar një foto ku shihet ulur në një tavolinë krah nënës së tij.

“Mirëmëngjes! Urime 8 marsi” shkruan Haradinaj në postimin e tij.

8 marsi njihet si Dita Ndërkombëtare e Gruas (DNG). Ajo përkujton lëvizjen për të drejtat e grave.

158432678_2501943286596737_8036103674428352114_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img