Hapësire reklamuese

Aktualitet

Haradinaj humb njeriun e afërt: Thellësisht i pikëlluar për vdekjen e nipit tim

Shkruar nga Newsbomb
Haradinaj humb njeriun e afërt: Thellësisht i pikëlluar për

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka humbur nipin e tij, Mustafa Ahmetxhekaj.

Kreui i AAK ka njoftuar për vdekjen e nipit të tij, ku tregon se i ndjeri kishite kohë që luftonte një sëmundje të rëndë. Ish-kryeminsitri i Kosovës shprehet thellësisht i pikëlluar nga lajmi për ndarjen nga jeta të njeriut të tij të afërt.

Ai i ka shprehur ngushëllimet familjes Ahemtxhekaj dhe të gjithë atyre që që e njohën Mustafanë.

“Thellësisht i pikëlluar nga lajmi për vdekjen e nipit tim, Mustafës, i cili kishte kohë që ballafaqohej me një sëmundje të rëndë.

Ngushëllime familjes Ahmetxhekaj dhe gjithë atyre që e njohën.

U prehsh në paqe, Mustafë!”, shkruan Haradinaj.

© credits facebook.com/RamushHaradinajOfficial

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese