Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Haradinaj feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin special: Jam dhurata më e mirë që ke marr ndonjëherë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

781536ca69c656f37e7ad5a122596796

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj feston sot 51 vjetorin e lindjes.

Një urimtë veçantëm kryeministri kosovar e ka marrë nga bashkëshortja e tij Anita.

Anita ka publikuar një foto me Ramushin dhe në urimin e saj ka theksuar se pavarësisht se ai nuk kalon shumë kohë me të për shkak të angazhimeve mbetet burri më ideal.

‘Ti sot po i bon veç 51 vjet e me mua në martesë po i bëjmë veç 16. Shumë muj e shumë kom për t’thon, por shkon gjatë ky muhabet, prandaj nuk po e zgjas e po e përmbledh, që pavarësisht që shumë po më mungon e besa edhe shpesh mërzitem që s’po t’shoh vazhdon të jesh burri më ideal që ekziston! Të dua Ramush Haradinaj. Gëzuar për jetë!!! (Vazhdoj me mendu që jom dhurata më e mirë që ke mujt me marrë najherë për ditëlindje”, ka shkruar ajo në Instagram.

 

Screenshot_11.jpg

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img