Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Hapja e qarkullimit në rrugë e re drejt Rinasit, Rama ndan pamjet dhe uron fundjavën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën këtë të shtunë me pamjet e rrugës së re që të çon drejt Aeroportit Ndërkombëtar “Nënë Tereza”. Nga pasditja e djeshme, 2 dhjetor, qarkullimi është hapur dhe për mjetet që shkojnë drejt aeroportit.

“Mirëmëngjes, dhe me rrugën e re drejt aeroportit “Nënë Tereza”, e hapur prej ditës së djeshme për qarkullimin e automjeteve, që lehtëson lëvizjen e automjeteve dhe iu vjen në ndihmë banorëve të zonës, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.

 

Më shumë


spot_img

spot_img