Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Hapi kanalin ngjitur me kalçeton, pronari dhunon punëtorin

spot_img

Lajme të ngjashëm

92f81c8fa5731c16b9966ac4ffe05991

Një 48 ­vjeçar i cili po punonte për mirëmbajtjen e rrugës është qëlluar me sende të forta nga pronari i një kalçetoje duke i shkaktuar dëmtime të rënda.

Ngjarja ka ndodhur  në fshatin Belortajë të Korçës ku 48­ vjecari A.G, së bashku me një grup punëtorësh të tjerë ka qenë duke punuar për hapjen e një kanali, kur pronari i kalçetos ka dalë dhe ka debatuar me ta pasi kanali po hapej ngjitur me biznesin e tij.

Pasi u largua, Niko Zyberi u kthye sërish me një shkop druri në dorë më të cilin ka goditur njërin nga punëtorët. Sipas të dhënave A.G., rreth 48 vjeç, banues ne Korçë është dërguar në Spitalin Rajonal të Korçës.

Pasi është goditur me një mjetin e fortë në kokë, viktima ka pësuar dëmtime serioze në shikim. Ndërkaq pas ngjarjes autori është shoqëruar në Komisariatin e Korçës.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img