Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Hapi dyert sot, spitali i Fierit pret pacientët e parë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme spitali Memorial i Fierit ka hapur dyert dhe ka pritur pacinetët e parë.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar disa foto ku shihen pacinetët e parë që kanë shkuar në spitalin e Fierit dhe kanë marrë shërbimet.

 Spitali i Fierit ka hapur dyert sot dhe është i përbërë nga një ekip i përbashkët i mjekëve shqiptaro-turk.

“Spitali Memorial i Fierit ka hapur sot dyert për pacientët e parë, sipas sistemit të referimit, nëpërmjet 🚨 1️⃣2️⃣7️⃣

👩🏻‍⚕️👨‍⚕️ 🇦🇱🤝🇹🇷 Shumë suksesi ekipit të përbashkët shqiptaro-turk, që çelën sot fazën e parë të shërbimeve për qytetarët🙏🏼” shkruan Manastirliu në postimin e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img