Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Hapet një tjetër aks i Unazës së Madhe në Tiranë, ministrja Balluku inspekton punimet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme do të hapet një tjetër aks i Unazës së Madhe të Tiranës.

Mësohet se duke nisur që nga ora 14:00 segmenti nga Rrethrrotullimi i TEG deri tek mbikalimi i Farkës do të jetë i aksesueshëm për të gjitha automjetet.

Ministrja Belinda Balluku dhe Drejtori ARRSH, Ergys Verdho kanë inspektuar përfundimin e punimeve në këtë lot.

Më shumë

spot_img
spot_img