Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Hapet lokali ku pranohen vetëm njerëzit e bukur

spot_img

Lajme të ngjashëm

d1600e80a4b124cb0da6c99a4f33e68e

“Beautiful People”, një portal për njohje në internet ka shkuar një hap më tej duke njoftuar themelimin e një lokali me të njëjtin emër ku do të pranohen vetëm klientë të bukur.

Lokali do hapet në Los Angeles të SHBA-ve, pronari i tij, Greg, tha se ambientet brenda lokalit do të jenë ekskluzive vetëm për “njerëz të ndritshëm, inteligjent dhe të bukur nga të gjitha sferat e jetës, nga infermieret te dentistet e modelet”.

“Kemi marrë shumë reagime të ashpra se po tregohemi diskriminues, por do vazhdojmë punën tonë”, tha ai.

Por duke qënë se bukuria është subjective, lind pyetja se kush do t’i gjykojë klientët? Greg tha se klientët duhet të regjistrohen fillimisht në internet duke dërguar fotografi të fytyrës dhe trupit të tyre, e mesa duket aty do kalojnë testin nëse janë aq të bukur për t’u pranuar.

Screenbdrtbdrbdrbdrbhhot_1.jpg

Scr565h5h5hhdrfot_1.jpg

Scrdv3t3t3t3ththyh6shot_1.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img