Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Hapet laboratori më i ri i ëmbëlsirave, çfarë do të shihni të hënave në INTV (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është gjithmonë bukur të flasësh për ëmbëlsirat. Por akoma më bukur nëse i shijon ato.

Intv ka menduar edhe për adhuruesit e ëmbëlsirave. Sweet Lab do të jetë programi më i ri që do t’ju shoqërojë për rreth 50 minuta të ëmbla.

Një laborator i ëmbël, eksplorues i shijes së kthyer në art. Çdo puntatë, 3 shefat tanë, do t’ju propozojnë 2 receta të reja, të shijshme dhe të parezistueshme ku në fund aroma e tyre do të përshkojë ekranin për të mbërritur në shtëpitë tuaja.

Mos harroni! Cdo të hënë ora 17.00, bëhuni gati që kënaqësia e shijes të mposhtë ndjenjën e fajit.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img