Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

“Hape krahun o rrotë k*ri”, patrulla “vetëtim” te Ministria e Jashtme, përplas një makinë tjetër, policët shajnë shoferët (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën që të zbret nga Ministria e Jashtme, në drejtim të ish-ATSH-së. Newsbomb.al ka siguruar një video amatore të regjistruar nga shoferët e tjerë që lëviznin në këtë rrugë në momentin e përplasjes.

Sipas tyre, patrulla e Policisë ishte duke lëvizur me shpejtësi dhe ofendonte shoferët me fjalët: “Hape rrugën o rrotë k*ri”. Një nga shoferët ka nisu të filmojë me celular policët që shanin dhe lëviznin me shpejtësi, dhe pak momente më pas ndodhi dhe aksidenti.

Nga pamjet, shihet se dy efëktivët e patrullës që lëviznin “vetëtim” nga Ministria e Jashtme në drejtim të ish-ATSH, kanë aksidentuar një mjet tip Mini Cooper, që lëvizte në korsinë e vetë.

Mjeti që u përplas nga makina e patrullës drejtohej nga një shofere femër, e cila shihet dhe në video.

Më shumë

spot_img
spot_img