Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Hante prej një viti pa paguar, ja çfarë u thoshte pronarëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 27-vjeçar në Afrikën e Jugut gjeti një mënyrë naive për të ngrënë çdo ditë ushqim falas.

 

Sipas Daily Mail, 27-vjeçari vizitonte dyqanet e ‘KFC’ dhe thoshte që e kanë dërguar nga zyrat qendrore për të provuar cilësinë e produkteve dhe të ushqimeve.

Kështu që ai hante pafund pa paguar për një vit derisa u zbulua dhe u arrestua. Sipas agjensisë ‘African Voice’, 27-vjeçari tani kërcënon burgimin deri në 6 muaj por lajmi i tij u bë viral dhe mijëra përdorues i kanë dhënë pseudonimin ‘Perendia e Ushqimit’.

Më shumë


spot_img

spot_img