Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Halit Valteri ndan foton dhe uron Murrizin: Ta gëzosh pasaportën britanike o komandant!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Halit Valteri ka publikuar një foto nga  Londra. Në këtë foto ai shihet me disa  miq të tij, mes tyre  edhe ish-deputeti Myslim Murrizi.

Por ajo që bie në sy është fakti që Valteri ka uruar Murrizin, duke bërë me dije se ka marrë pasaportën angleze.

“Myslim Murrizi ta gezosh Pasaporten UK o Komandant”, shkruan Valteri.

Më shumë


spot_img

spot_img