Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Halim Kosova zbardh mesazhet me Bashën dhe tregon si e skualifikuan nga Komisioni i Etikës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c6d071c7607bc9d25924f8a88f872ef9

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img