Halim Kosova: Xhorxh Bush më dërgoi një letër urimi

Publikuar tek: politike, më 19:34 25-05-2015 Halim Kosova: Xhorxh Bush më dërgoi një letër urimi

Ish-presidenti amerikan Xhorxh Bush i ka dërguar një letër kandidatit të djathtë për bashkinë e Tiranës, Halim Kosovës.

Një gjë të tillë e ka thënë vetë  Kosova  në një takim me të rinjtë e PR. Në takimin e PR morën pjesë edhe dy kongresmenë amerikanë.

Ndërkaq, Partia Republikane  ka çelur fushatën e saj elektorale në Durrës, nga ku mbajtën fjalën e tyre kreu i PR, Mediu, deputeti Duka si dhe kandidatja për Durrësin Grida Duma.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012042999267578
array(1) { ["section"]=> string(56) "halim-kosova-xhorxh-bush-me-dergoi-nje-leter-urimi-11946" }