Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Hakmarrje ndaj Donaldit? Çfarë bëri mami i Beatrix për Ilirin që i habiti të gjithë

spot_img

Lajme të ngjashëm

E ëma e Beatrix Ramosajt së fundmi i ka lënë të gjithë me “gojë hapur”. Ajo ka publikuar në “InstaStory”, një video ku Trixa dhe Iliri shfaqen teksa kërcëjnë së bashku brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Antigona ka etiketuar të dy duke i vendosur emojin e yllit dhe duartrokitjes, bvideo e cila më pas është ripostuar edhe nga balerini në profilin e tij.

Duke marrë parasysh marrëdhënien mes Donaldit dhe Iliri, ky veprim i Antigonës është interpertuar nga fansat si një lloj “hakmarrjeje”ndaj aktorit pas ndarjes së tij nga Beatrix.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img