Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Haki Çako në Elbasan, kontrollon nga afër situatën dhe përgëzon punonjësit në detyrë

Lajme të ngjashëm


Më shumë