Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Hakerat publikojnë VIDEOT nga paraburgimi, zyrat e Policisë dhe doganat e Rinasit e Qafë Botës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rrjeti i hakerave iranianë, sipas deklarimeve të autoriteteve shtetërore shqiptare, kanë publikuar pamjet e kamerave të sigurisë së ambienteve të Policisë dhe të disa doganave në vend.

Në grupin e tyre në aplikacionin Telegram ku janë shpërndarë dhe të dhëna më parë, hakerat tregojnë një nga një të gjitha sallat dhe doganat, pamjet e të cilave i kanë marrë në dorëzim. Në një prej tyre, bien në sy tre të rinj të futur në paraburgim.

Po ashtu, në pamje shihen radhët e gjata në Rinas, përballë sportelit të policisë, ndërsa në pamjet e tjera shfaqet Dogana e Qafë Botës. Nuk mungojnë as video nga brenda korridoreve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img