Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

“Hajde takohu me drejtoreshën time në Kryeministri”, kush është e reja që tërhoqi vëmendjen e Edi Ramës “live”, kandidate e partisë së Jozefina Topallit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme zhvilloi sot një bashkëbisedim online me disa prej aplikantëve të nismës “Gati për Shqipërinë”, ku u njoh me idetë e secilit prej tyre.

Por ndër aplikantët ajo që i tërhoqi vëmendjen ishte Sandra Xheleshi, e cila prej 18 vitesh jetonte në Britani dhe kishte mbaruar Bachelor për Shkenca Politike.

Mirëpo kush është e reja, Sandra Xheleshi:

Xheleshi që tërhoqi sot vëmendjen e Ramës ishte kandidate në zgjedhjet e 25 prillit. Ajo kandidoi nën siglën e partisë së Jozefina Topallit, “Lëvizja për Ndryshim”. E reja  listohej e para në listën e Dibrës.

Sot gjatë prezantimit Rama i kërkoi Xheleshit që të takohej direkt me drejtoreshën e tij të kabinetit duke u shprehur “do të të shohim mos të lëmë të ikësh”.

Lexo edhe:Do bësh një takim me drejtoreshëm time të kabinetit”, Rama ftesë ekspertes: Do të të shohim mos të lëmë të ikësh

201837397 232322875095496 6323515445715912475 n

Më shumë

spot_img
spot_img