Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
spot_img

“Hajde se janë të bukura këto me shkop”, Basha s’lëviz nga vendi në emision: S’e kam qejf shkopin! Fevziu: Do të bëhesh dhe kryeministër dhe…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është i ftuar në emisionin Opinion përballë gazetarëve, por gjatë debatit nuk kanë munguar as situatat humoristike.

Gazetari Blendi Fevziu e ka ftuar Bashën të marrë shkopin, dhe të shpjegojë premtimet e tij në ekranin e madh, siç shpesh ai bën me të ftuarit. Por Basha ia ka prishur qejfin duke thënë se nuk lëviz nga vendi.

Pjesë nga biseda:

Basha: Ky është një aplikacion që ndodhet te “Shqiëpria fiton”

Fevziu: Uuu dolën këto, hajde se këto me shkop janë të bukura

Basha: Nuk e kam qejf shkopin

Fevziu: Hajde, nuk ke zgjidhje

Basha: Të ftoj të bësh diçka me që e ke shkopin në dorë

Fevziu: Hajde tani, do të bëhesh kryeministër dhe nuk lëviz nga vendi?

Basha: Unë nuk ulem fare për atë punë…

Basha: Vendos një rrogë aty

Fevziu: Rrogë? Mentor, sa e ke rrogën?

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit