Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

“Hajde paguaji, o të q**sha motrën”, i digjet televizori pasi ikën dritat, qytetari e bën “copë-copë” para bashkisë së Gramshit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9376cdaf8cc12323008a51306136f8f8

Një qytetar nga Gramshi i revoltuar për prishjen e televizorit si pasojë e tensionit të lartë të energjisë elektrike, e ka marrë atë me vete dhe e ka vendosur para bashkisë së Gramshit.

Ai ka marrë një sëpatë dhe e ka thyer televizoirn, ndërsa nuk kanë munguar edhe sharjet në drejtim të punonjësve.

“Ju që fikni atë panelin e dritave, kush do ti paguaj elektroshtëpiaket tona. Të q**fsha motrën. Hajde paguajeni se më janë djegur dy copë nga 600 mijë lekë deri tani”, dëgjohet të thotë qytetari.

Qytetari quhet Dari Tabaku, dhe ka qenë vetë ai që e ka postuar videon në rrjetet sociale.

KUJDES! VIDEO PËRMBAN FJALOR BANAL:

Më shumë

spot_img
spot_img