Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Hajde merri ato 5 mijë euro se do ngelesh pa punë”, Ronaldo i  përgjigjet Luizit: A e mban mend për çfarë m’i premtove, nuk ndihesh keq?

Shkruar nga Newsbomb
“Hajde merri ato 5 mijë euro se do ngelesh pa

Ish-banori i "Big Brother Vip", Ronaldo Sharka i është përgjigjur Luizit Ejllit dhe Kiara Titos pas sherrit me ta. Ronaldo tha në episodin e parë te “Kepi i Vipave” se ai do ta prezantonte emisionin më mirë se prezantuesja aktuale, Kiara Tito dhe se sipas tij ajo e ka marrë vendin prej Luizit.

Kjo ka bërë që Luizi të shpërthejë ndaj Ronaldos, duke i thënë: “Hajde merri ato 5 mijë euro se do ngelesh pa punë”. Përmes një videoje Ronaldo i kujton Luizit se ato lekë ia premtoi kur humbi të atin.

"Dua të pyes Luizin a e mban mend arsyen dhe motivin për çfarë mi ke premtuar ato 5 mijë euro? A të bën të ndihesh pak keq kjo deklarata që bëre? A nuk ndihesh pak në faj Luiz? Po ta kujtoj unë pra, për humbjen e tim ati...",  thotë ai.

Më tej Ronaldo thotë se është më tepër i zhgënjyer nga Kiara të cilën e ka mbështetur kur publiku donte që të dilte jashtë, pasi po i prishte lojën  Luizit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese