Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

‘Hajde mer pije i kafe’, Rasheli i bashkohet ‘TURMËS’ me pantallona ulur

spot_img

Lajme të ngjashëm

aed07e75b9732fb2138f1bdf59562dbf

Ajo është kthyer në njeriun më të komentuar të jetës publike që nga koha që u zgjodh velinë në emisionin e Ermalit, ndërsa kurrë nuk e humb rastin të provokojë me format e saj të harkuara.

Kësaj here Rashel Kolaneci i është bashkuar shprehjes më të përdorur kohët e fundit ‘Hajde pije i kafe’, por pakëz ndryshe dhe hot gjithashtu.

E veshur me pantallona xhinse të ulura deri në një pikë mjaft delikate dhe me një body të bardhë, Rasheli i ka dhënë edhe njëherë temë portaleve për ta përmendur.

A je tu ardh me e pi i kafe? Hajde mer pije i kafe’, ka shkruar bukuroshja në diçiturën e fotos së saj, duke marrë një mori komentesh pozitive.

xndfjdfk.PNG

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img