Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Hajde luj qyqek”, Dua Lipa “e djeg” me vallen shqiptare në Ksamil (SHIKONI VIDEON)

Shkruar nga Newsbomb
“Hajde luj qyqek”, Dua Lipa “e djeg” me vallen shqiptare

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të shijojë pushimet në bregdetin e Jugut. Ajo ka shpëndarë foto dhe video të ndryshme nga pushimet në Shqipëri, ku mesa duket po kalon ditë të paharrueshme.

Ylli i muzikës Pop ka publikuar mbrëmjen e sotme një video ku shfaqet duke kërcyer valle shqiptare me këngën “Hajde luj qyqek”, në sfond, e duke u argëtuar me miqtë e saj.

Ajo duket tejet e entuziazmuar, ndërsa krahas videos shkruan: “Energjia këtë verë”.

Video e marrë nga: www.instagram.com/dualipa

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese