Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

“Hajde i biem Kristit”, Olta thur plane: Nuk e meriton të shkojë në finale

Lajme të ngjashëm

Oltës duket se nuk i del inati që ka me Kristin, i cili prishi “aleancën” me të dhe u bashkua me Luizin.

Sot Olta ka thuar një plan duke kërkuar nga Deas dhe Qetsorit që ata të dy t’i “bien” Kristit. Ai tha se Kristi nuk e meriton të jetë në finale.

Sipas saj, deri në një farë rrugë e solli ajo, pastaj e ndihmoi Luizi e më pas e ndihmoi Keisi me lidhjen që ata krijuan së bashku.

Më shumë