Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Hajde bëjmë s*ks që të marrë në punë”, modelja shqiptare revoltohet: Më vjen për të qarë kur kujtoj…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja Denisa Kulemani ka komentuar deklaratën e aktorit Italian Michele Morrone ndaj Belen Rodriguez, lidhur me konceptin e figurës së gruas.

“Koncepti im për një grua është pak më i lartë se gjoksi dhe të pasmet”, ka thënë më herët aktori italian Michele Morrone për Belen Rodriguez. 

Kulemani rrëfeu dhe pranoi hapur se i ka ndodhur t’i kërkojnë seks në këmbim të një vendi pune.

“E kam hasur edhe vetë si modele që në momentin që do të refuzoj një punë, është direkt kjo që kthehen se nuk të shohin direkt për atë… por më fal kur nuk më sheh për vithe dhe gjoks, atëhere pse nuk more një mendim, ose një ide timen për punën që po bëj, ose për një set fotografik. Më vjen për të qarë dhe qaj çdo ditë kur e kuptoj që kam trysni. Se thonë ‘hajde ma jep që të ta jap’, e kupton?”, u shpreh Denisa Kulemani në TCH.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img