Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Hajdari në fshatin Kukur të Gramshit, banori: Zotohemi se do e mbështesim fuqishëm Rudinën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja për deputete e Nismës Thurrje në Elbasan, Rudina Hajdari ka vijuar edhe sot turin në fshatrat e kësaj zone.

Hajdari ëhstë ndalur sot në fshatin Kukur të Gramshit, ku ka denoncuar mungesën e rrugës dhe të ujit të pijshëm

“Rrugët janë jashtëzakonisht shumë keq, peizashi është i shumë i bukur, tokat janë këtu, malet janë këtu, por po ta shohësh rruga është inekzistente. Kësaj zone i mungon rruga dhe uji”, është shprehur Hajdari.

Ajo ka marrë mbështetjen një prej banorëve të zonës, i cili është zotuar se në 25 prill ky fshat do të mbështesë Hajdarin.

“Ne zotohemi që do të mbështesim Rudinën fuqishëm”, është shprehur banori.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img