Hapësire reklamuese

Politikë

HAHN akuzoi BE-në për refuzimin e negociatave, ALIBEAJ shpërthen ndaj komisionerit: Bën diabolizëm dhe klientelizëm

Shkruar nga Newsbomb
‘’Edhe këtë e pranoj ndoshta burokratët kanë thënë t’u japim një dorë këtyre që nuk i kanë bërë detyrat aq mirë, por duke i fshehur defektet t'u japim një dorë. Shërbimi që kanë bërë është i gabuar. Një gjë që nuk e kuptoj është se si mund të dalë komisioneri ditën e fundit dhe të thotë kur Macroni ka folur, Merkel ka folur, ka thënë që faji nuk është i Shqipërisë, por është i Europës. Këtë nuk e pranoj, ky është diabolizëm dhe disa herë edhe klientelizëm i pavend’’, përfundoi Alibeaj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese