Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Habiten italianët: Sa shumë makina, pse gjithë ky impenjim?

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe italianët që mund të jenë në punë në Shqipëri janë habitur nga masat e sigurisë që janë vendosur për ekipin dhe delegacionin serb.

Në video dëgjohet dikush që pyet se çne gjithë kjo polici e gjithë kjo mbrojtje ndërkohë që nga sipër filmohet gjithë skena, me dhjetëra e dhjetëra makina që kalojnë. “Kanë frikë se mos u bëjnë dicka” dëgjohet në italisht në video.

Newsbomb.al po e hedh videon që të gjithë të shohin nga lart se sa shumë makina ka pasur për të mbrojtur delegacionin serb.

Lexo edhe: Ja momenti i goditjes së autobuzit të futbollistëve serbë me gurë, filmuar nga vetë serbët

{mp4}22589{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img