Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

Habit vajza e ish-deputetes: Jam e virgjër….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ada Deda është një ndër vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara, përveçse është vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda  ajo është dhe një ndër femrat më të bukura.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Expuls” Ada  rrëfeu se puthjen e parë e ka dhënë në moshën 17-vjeçare, ndërsa sa i përket humbjes së virgjërisë Ada tha se: Mendoj që kjo është një pyetje që nuk duhet bërë. As për moshën as për virgjërinë. Ose do thonë ose jo të vërtetën. Unë nuk do e thëm të vërtetën.

Teksa me shaka më tej shtoi se është e virgjër. “Po jam e virgjër”- tha ajo.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit