Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Habit Sali Berisha: Më mirë burg dhe me lekë, se sa burgu pa lekë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryeministri Sali Berisha këtë herë ka postuar një status disi të veçantë nga më parë.

Bëhet fjalë për një mesazh të “qytetarit dixhital”, që nuk është denoncim por një mendim i tiji, e mesa duket Berishës i ka pëlqyer.

“Më mirë burgu me lekë se sa burgu pa lekë!”, thotë Berisha duke nënkuptuar se sipas tij, vëllai i Fatmir Xhafajt, Agroni mund të ketë shkuar në Itali të bëjë burgun por të shpëtojë pasurinë.

Postimi i plotë:

Me mire burgu me leke se sa burgu pa leke!

Qytetari dixhital per vellezerit mafioz Xhafaj! Lexoni mesazhin e tij. sb

“Doktor si je. Me shkon nder mend…mos ka ikur ky “Xhafa 2” per mos ti sekuestrojne shpiat,lokalet,ndertimet qe ky ka bere me leket e droges….dhe me kte rast po bej ca vjet burg sa mos te me qojne ne 0 nga leket kto te Opozites…? Mendim eshte ky.

Se ky burgun do e bej qe do e bej se ska ku shkon…keshtu qe me mire me burg dhe me lek sesa me burg dhe pa lek nga sekuestrimi…”

Më shumë

spot_img