Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Habit Ronaldo: Po, e kam thënë! Me gruan e Figos s’do dilja nga shtëpia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-sulmuesi brazilian, Ronaldo ka rrëfyer për mikrofonat e ‘Onda Cero’ një nga bisedat që ka zhvilluar me presidentin e Real Madrid, gjatë kohës që luante me “Los Blancos”.

Ronaldo shquhej për frekuentimin e jetës e natës dhe të diskotekave, edhe gjatë kohës që ishte aktiv në futboll dhe një ditë numri 1 i klubit mardrilen, Florentino Perez i ishte drejtuar: “Merr shembull nga Figo që është një lojtar shumë familjar, mos dil kaq shpesh”.

Ndërkohë, “Fenomeni” tregon se iu përgjigj: Edhe unë nuk do të dilja shpesh nga shtëpia nëse do të kisha bashkëshorte si të Figos”.

Më shumë
spot_img
spot_img