Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
11 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Habit reperi shqiptar: Nëse Serbia mposht Zvicrën sonte, nuk do të bëj më koncerte në këtë shtet!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur nga Kosova, Gashi, është zotuar se nëse sonte Zvicra humb sonte në ndeshjen përballë Serbisë, nuk do të mbajë më koncerte atje.

Ai do të mbajë një koncert të shtunën në Zvicër dhe shprehet se nëse nuk del fituese, ky koncert do të jetë i fundit për të në këtë shtet.

“Nëse Zvicra humb ndeshjen sot…jo vetëm që do të qaj por të shtunën do të jetë koncerti im i fundit në Zvicër përgjithmonë.”, ka shkruar ai.

Më pas ai shprehet se ka marrë shumë komente të tipit “shpresoj që të humbë në mënyrë që të mos shkosh më atje për të kënduar.”

Ai theksoi se duhej që shqiptarët të hiqnin dorë nga xhelozia për njëri tjetrin.

Më shumë


spot_img

spot_img