Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Habit Pamela Anderson: Ju tregoj romancën me Vladimir Putin

spot_img

Lajme të ngjashëm

d1a313e596e09463092c67146ca476cc

Pamela Anderson i ka habitur të gjithë në intervistën e saj të fundit me prezantuesin Piers Morgan. Teksa është folur për lidhjet e saj të bujshme, shkruan The Sun, 50 vjeçarja tregoi se ka pasur romancë me një emër të bujshëm, Vladimir Putin.

Në lidhje me presidentin rus, Anderson u shpreh: Kam pasur kontakt dhe e ruaj ende kontaktin me të që prej lobimit tim në 2009 për të ndalur gjuetinë e fokave.

pammy.png

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img