Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Habit moderatori shqiptar: Kur shkoj në shtëpinë e saj vesh pizhamat e ish-të dashurit

spot_img

Lajme të ngjashëm

467130f896b0b45b4ed60478416104c2

Moderatori i “Wake up”, Isli Islami është padyshim një ndër figurat më të njohura për publikun shqiptar.

Isli shoqëron publikun çdo mëngjes dhe për këtë arsye është kthyer në një nga personazhet më të komentuar.

Së fundmi moderatori ka qenë i ftuar në emisionin “Soiree” të Jonida Shehut, ku të ftuarit ishin veshur me pizhama.

Me këtë rast, Isli tregoi se kur mblidhet me shoqërinë në shtëpinë e një shoqeje ai vesh pizhamat e ish të dashurit të asaj.

“Vesh pizhamat e ish-të dashurit të saj, kur shkoj në shtëpinë e një shoqeje që mblidhemi për pyjama party. Nuk ndihem mirë (për këtë)”, tha Isli duke bërë humor.

sfghjkl.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img