Hapësire reklamuese

Bota

Habit me deklaratën aktori i famshëm Richard Gere: Haja vetëm një vezë në vakt

Shkruar nga Newsbomb
Habit me deklaratën aktori i famshëm Richard Gere: Haja vetëm

Aktori i njohur i hollywood-it, Richard Gere ka rrëfyer se  nuk ka pasur një jetë të lehtë para se të bëhej i famshëm. Ai ka kujtuar se para se të kishte këtë karrierë të sukseshmë, konsumonte vetëm një vezë në vakt.

“Vakti im ishte vetëm një vezë. Ngrënia në restorante ishte e pamundur për mua. Këto ishin kohë të vështira dhe të dëshpëruara”, tha ai për vitet e para të karrierës së tij, kur po përpiqej të arrinte një vend të rëndësishëm si aktor.

Ylli i filmit,tashmë 73 vjeçar shtoi më tej se gjatë viteve ’70 ka kaluar një periudhë të vështirë të jetës së tij, madje duke u ndjerë edhe i uritur shpeshherë.

“Unë isha i uritur gjatë viteve ’70 si aktor në fillimet e karrierës sime, vetëm duke u përpjekur të arrija diçka. Unë pata fatin të punoja, por atëherë nuk kishte shumë aktorë që bënin para. Unë isha duke bërë Broadëay për herë të parë”, ka rrëfyer ai.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese