Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Habit Mark Marku: Po përgatisim dojsen me fakte të papara për vjedhje votash, ka dhe nga LSI-ja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mark Marku thotë se Partia Demokratike është duke përgatitur një dosje të madhe me fakte që tregojnë sipas tij manipulimin e zgjedhjeve në Shqipëri.

Teksa po fliste për këtë, gazetari Karlo Bolino e ka ndërprerë duke e pyetur nëse në dosje do ketë dhe fakte për blerje votash nga LSI. “Po”, ka qenë përgjigja e shkurtër e Markut.

Pjesë nga biseda:

Mark Marku: Po përgatisim një dosje të paparë me fakte, me dëshmi qytetarësh se si janë blerë votat derë më derë.

Karlo Bolino: Keni edhe nga LSI?

Mark Marku: Po, kemi.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img