Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Habit Ledina Çelo: Çuni të provojë shumë, goca jo!

spot_img

Lajme të ngjashëm

09ce96cc0a19986fdfc08c46a67625a6

Mbrëmjen e djeshme e ftuar në “Xing me Ermalin” ishte këngëtarja e mirënjohur Ledina Çelo.

Në studio ajo ka folur për marrëdhëniet e mira që ka me dy fëmijët e saj. Ndërsa, e konsideron veten si një nënë liberale dhe madje i thotë djalit të mos martohet shumë herët.

“Jam shumë nënë liberale. Kam qejf që çuni të provojë shumë. Ndoshta për gocën…jo. Po sepse dihet që ju çuna po s’provuat shumë filloni prapë. Nuk ju rri rehat”, u shpreh me shaka Ledina.

Mekëtë deklaratë duket sikur Ledina e hodhi poshtë teorinë e të qenit një “nënë liberale”.  Ledina ndër të tjera tregoi se ka një diferencë prej 10 vitesh me bashkëshortin e saj.

“Prandaj thashë edhe burrin më mirë 40 vjeç sepse ia ka nxjerrë bojën jetës”, përfundoi ajo duke shkaktuar të qeshura në sallë.

-1200-630-146632101457664876d8602.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img