Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Habit këshilltari i Metës, del lakuriq dhe fërkon trupin me dëborë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

197d96e1d2cfd03ece5b734c5ff75d59

Tirana është zgjuar sot e mbuluar nga dëbora dhe një pjesë e mirë e qytetarëve kanë dalë për të shijuar këtë pamje të rrallë për kryeqytetin.

Edhe këshilltari i presidentit Ilir Meta për çështjet e sigurisë, Ilir Kulla ka postuar një video në rrjetet e tij sociale, ku shihet gjysmë i zhveshur duke fërkuar trupin e tij me borë.

“Bora e Shën Valentinit”, shkruan Kulla krahas videos së publikuar. 

Më shumë

spot_img
spot_img