Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Habit Kejvina Kthella, dua të jem mami e…

spot_img

Lajme të ngjashëm

029999b20640f056f790f84a06b0a9eb

Modelja dhe velina  e njihur Kejvina Kthella është një ndër personazhet më të komentuara dhe të pëlqyera ne rrejtet sociale.

Ajo qështë mjaft active me postimet dhe foto t saj në Isnafram, por ka hamb itur me një nga postimete  saj të fundeity.

Teksa një nga fansate  pyet se sa fëmijë do të ketë në të ardhemn, Kejvina I përgjigjet se ka dëshirë të jetë mami i 4 fëmijëve.

Më tej ajo ka shtuar se dëshiron të ketë 4 fëmijë 2 djem dhe dy vajza.

 

etgfj.jpg

 

 

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img