Tirana
overcast clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Habit Jennifer Lopez: Pastroja sallone bukurie për 10 dollarë

Lajme të ngjashëm

Jennifer Lopez është kthyer në kopertinën e “Rolling Stone”, ndërsa në intervistën për këtë revistë ajo ka rrëfyer për fillimet e saj dhe vështirësitë që është ndeshur gjatë rinsië. Këngëtarja dhe aktorja ka kujtuar fillimet e saj dhe kohën kur u nis nga lagjet e varfra në rrugën drejt famës dhe suksesit.

“Doja të realizoja disa gjëra dhe kisha gjithmonë atë frymën konkurruese për ta realizuar këtë. Prindërit e mi nuk ishin të pasur dhe jetonin në një lagje të varfër, ku para do të thoshte shumë. Puna ime e parë ishte në një sallon bukurie, ku pastroja. Aty më paguanin 10 dollarë për një punë të bërë mirë. Kam jetuar nga koncerte të vogla ku kërceja  dhe më paguanin 25 dollarë”, ka rrëfyer Lopez.

“Kam ngrënë petë në gotë dhe pica në rrugë”, kujton J.Lo, duke shtuar se falë xhirimeve të Janet Jackson dhe grupit amerikan “Neë Kids On The Block”, ajo u ngjit në rrugën e suksesit.


Më shumë