Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Habit Irini Qirjako: Kanë dashur të më “rrëmbejnë në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e mirënjohur Irini Qirjako si rrallë herë ka folur për jetën e saj artistike dhe private.

Ajo ka zbuluar se shumë vite më parë donin ta “rrëmbenin” në Greqi për një jetë më të mirë pasi Shqipëria ishte në diktaturë.

albsig

Mirëpo, Irini u shpreh se nuk pranoi pasi kishte frikën e familjarëve të saj.

“Dilnim gati dy herë në vit jashtë shtetit edhe në kohën e diktaturës. Edhe po të më shkonte mendja unë kisha merakun e familjes, prandaj nuk doja të arratisesha. Më kanë thënë që Irini ty donin të të “rrëmbenin”,

kishin plan rrëmbim për mirë në Greqi të më mbanin duke më ofruar kushte të mira, por kisha merakun e familjes. Tani ma tha këtë gjë një miku im para dy javësh në Sarandë”, tha këngëtarja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img