Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Habit gazetari: Kristaq Rama i martuar në Rusi. Edi Rama ka një vëlla rus

spot_img

Lajme të ngjashëm

e688d54058a477e2afaf25be6eae4a60

Gazetari Artur Çani i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij se kryeministri Edi Rama ka një vëlla rus.

Duke diskutuar në emisionin “360 Gradë” rreth influencës ruse në vendin tonë dhe skandalin e fundit të financimit të PD-së nga rusët, Artur Çani ka deklaruar se i ati i Edi Ramës, Kristaq Rama ka qenë i martuar me një ruse me të cilën ka bërë edhe një djalë.

Deklarata e plotë:

Për të gjetur se kush është më afër rusëve nuk duhet të nisemi nga faktorë të jashtëm. Nëse shohim se u paguan 80 e ca mi dollarë për të dalë në foto me Obamën si çift gay dhe Basha paguan 500 e ca mijë dollarë për të dalë në foto me Trump, diferenca është tek shuma e parave.

Të thuash që Basha do të destabilizojë Shqipërinë

Unë mendoj se Shqipërinë shumë më tepër e destabilizon kokaina, marijuana.

Nuk mund të them që Rama meqë ka një vëlla rus është më afër rusëve se Basha. Kristaq Rama ka një fëmijë në Rusi.

Nëse dokumentet e Partisë së Punës quhen reale merrni dhe lexonin deklaratën e Kristaq Ramës që ka deklaruar se ka qenë i martuar me një ruse dhe ka pasur një djalë.

Por kjo nuk do të thotë se Rama ka lidhje me rusët.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img