Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Habit Endri Prifti: Flas me UFO, kam shkuar në vendet më të këqija që ekzistojnë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Endri Prifti, një nga artistët më të preferuar nga publiku shqiptar. Së fundmi ai ka qenë kryefjalë e vëmendjes së mediave për shkak të mosmarrëveshjeve të shumta me ish-bashkëshorten.

Mirëpo së fundmi ai ka folur në një intervistë për “Glamour Zone” për jetën dhe aventurat.

I pyetur nga moderatorja Ester, se cila është çmenduria më e madhe që ka bërë, Endri përgjigjet: “Jam i vërtetë, nuk i trembem të tregoj te vërtetën. Abuzoj shumë, rri me ditë pa gjumë, bredh posht e lart në vendet më të këqia që mund të ekzistojnë, në ato që ty s’ta merr mendja. Ose flas edhe me UFO-t (qesh)”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img